ثابت لوازم خانگی گارانتی قانونی گارانتی

ثابت: لوازم خانگی گارانتی قانونی گارانتی محصولات بازار انواع وبگردی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره‌های «وایکینگ‌ها» و «پیکی بلایندرز» در فیلم مارگو رابی

دو بازیگر جوانی که زیاد جهت نقش‌آفرینی‌های تلویزیونی‌شان آشنا شده است هستند، حضور سینمایی‌شان را تقویت می‌کنند.

ستاره‌های «وایکینگ‌ها» و «پیکی بلایندرز» در فیلم مارگو رابی

ستاره های «وایکینگ ها» و «پیکی بلایندرز» در فیلم مارگو رابی

عبارات مهم : سریال

دو بازیگر جوانی که زیاد جهت نقش آفرینی های تلویزیونی ارزش آشنا شده است هستند، حضور سینمایی ارزش را تقویت می کنند.

به گزارش مهر، ترویس فیمل بازیگر نقش محبوب رگنار لوتبروک در سریال «وایکینگ ها» و فین کول بازیگر «قلمرو حیوانات» و سریال «پیکی بلایندرز» شبکه بی بی سی قرار است نقش های مهم فیلم مستقل «دریم لند» را کنار مارگو رابی ایفا کنند.

داربی کمپ و کری کاندون هم به جمع بازیگران فیلم پیوسته اند که به وسیله مایلز جوریس-پیرافیت کارگردانی می شود. رابی، جوزی مک نامارا و تام اکرلی از کمپانی لاکی چپ انترتینمنت مسئولیت تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

نیکولاس زوارت فیلمنامه این پروژه را نوشته که مدتی در لیست سیاه فیلمنامه های خوب ساخته نشده قرار داشت و حالا قرار است در قالب یک فیلم با بودجه میانگین روی پرده برود.

داستان این فیلم در دهه ۱۹۳۰ و در میان نابودی های آشنا شده است به عنوان «داست بول» به وقوع می پیوندد که در آن یک دوره شدید از توفان های شن باعث شد آسیب زیادی به محیط زیست و صنایع کشاورزی ایالات متحده و کانادا زده شود.

داستان حول محور یک پسر ۱۷ سال می گردد که می خواهد یک سارق بانک فراری با بازی مارگو رابی را دستگیر و جایزه ای را که جهت او تعیین شده است دریافت کند و به این ترتیب بتواند مزرعه خانوادگی اش را از خطر بازپس گرفته شدن به وسیله بانک نجات دهد. او از تمام انتظارها فراتر می رود و سریعتر از اف بی آی و پلیس محلی او را پیدا می کند، ولی به زودی متوجه می شود که این زن بسیار مرگبارتر از آن چیزی است که مسئولان انتظارش را داشتند.

فیمل زیاد از همه به خاطر ایفای نقش رگنار لوتبروک، پادشاه وایکینگ ها در سریال پرطرفدار شبکه هیستوری آشنا می شود و اخیرا در فصل چهارم این سریال دیده شد. در پروژه بعدی اش او در فیلم «به پیت فشار بیاور» ساخته اندرو هی نقش آفرینی می کند که ماه گذشته در فستیوال های ونیز، تلوراید و تورنتو پیش نمایش شد. او همچنین در اقتباس سینمایی مجموعه بازی های محبوب «وارکرفت» بازی کرد.

کول هم زیاد از همه جهت نقش آفرینی در «قلمرو حیوانات» در قالب نقش نوجوانی آشنا می شود که بعد از فوت مادرش به خاطر اوردوز، جهت زندگی پیش فامیل هایش می رود ولی متوجه می شود که آن ها گروهی از سارقان هستند که دزدی های مختلفی انجام داده اند.

او همچنین تبدیل به یکی از بازیگران ثابت در سریال «پیکی بلایندرز» شبکه بی بی سی شده است که به زودی با فصل تازه خود روی آنتن می رود.

ستاره‌های «وایکینگ‌ها» و «پیکی بلایندرز» در فیلم مارگو رابی

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | حیوانات | حیوانات | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz