ثابت لوازم خانگی گارانتی قانونی گارانتی

ثابت: لوازم خانگی گارانتی قانونی گارانتی محصولات بازار انواع وبگردی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تحویل سند «تحویل و تحول تهران» به چمران ، آخرین نطق قالیباف در شورای چهارم

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز با حضور در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران سند تحویل و تحول را که اطراف آنچه که شهر پایتخت کشور عزی

تحویل سند «تحویل و تحول تهران» به چمران ، آخرین نطق قالیباف در شورای چهارم

آخرین نطق قالیباف در شورای چهارم/ تحویل سند «تحویل و تحول تهران» به چمران

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز با حضور در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران سند تحویل و تحول را که اطراف آنچه که شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آن قرار گرفته است ، به مهدی چمران تحویل داد.

محمدباقر قالیباف، در این جلسه گفت: بر این باوریم که امروز باید مسیر امام و شهدا و اسلام ناب را دنبال کنیم و وظیفه داریم کارآمدی دین در جامعه را اصلاح کنیم.

تحویل سند «تحویل و تحول تهران» به چمران ، آخرین نطق قالیباف در شورای چهارم

وی افزود: ما به مردم و جامعه مسلمان قول دادیم اگر در سایه اسلام زندگی کنید، از بعد مادی و معنوی و دنیایی و اخروی جامعه ای برخوردار خواهیم بود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: از ابتدا ارتقای کیفیت زندگی در بعد مادی و معنوی را در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان یک نشانه قرار دادیم و تلاش کردیم در مسیر تحقق این مهم حرکت کنیم. 3 رکن اساسی شهروندان، شهر و مدیریت شهری در تعاملی مناسب و رویکردی اجتماعی و فرهنگی مدنظر قرار گرفته هست. و در این مسیر گام های موثری برداشته شده است است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز با حضور در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران سند تحویل و تحول را که اطراف آنچه که شهر پایتخت کشور عزی

قالیباف ضمن ابراز خشنودی از اینکه مجموعه مدیریت شهری در 3 دوره شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از دوره دوم تا چهارم نمود تعامل، همکاری میان سه رکن اساسی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده هست، افزود: امروز فلسفه وجود شهرداری ها در کشور متحول شده است است و نگاه مردم به شهرداری و مدیریت شهری تفاوت های بسیاری را مشمول بر می شود. امروز شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از یک شرکت خدماتی به نهادی اجتماعی و در خدمت مردم بدل شده است است که در تمام شئونات زندگی شهروندان تهرانی دخیل است و شیوه ای که در پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاده به دیگر کلانشهرها نیز اثرگذار بوده است.

وی تاکید کرد: زخم کهنه ای که در نظام اداری کشور وجود دارد و آن سیستم متمرکز هست، در دوره چهارم شورا نشان داده شد بستر جهت مدیریت یکپارچه شهری فراهم شده است هست. لذا از همه اعضای شورای اسلامی پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره چهارم می خواهم رسالت و وظیفه خود را در تحقق مدیریت شهری و کمک به اعضای شورای پنجم لحظه ای متوقف نکنند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: در شهر پرسشها جدی و اساسی وجود دارد که درآمد پایدار و محیط زیست را مشمول بر آلودگی هوا، آب و خاک از بااهمیت ترین آنهاست و حل این معضلات در گروی تحقق مدیریت یکپارچه است.

تحویل سند «تحویل و تحول تهران» به چمران ، آخرین نطق قالیباف در شورای چهارم

قالیباف تاکید کرد: جهت کارآمدی دین در جامعه، حل پرسشها اقتصادی و پیشرفت در مقیاس ملی نیازمند این هستیم که در جهت تحقق مدیریت یکپارچه گام برداریم. این نیاز جامعه و یک خواست مردمی و ملی است که هر یک از ما نباید حتی لحظه ای درخصوص تحقق آنها کوتاهی کنیم.

وی با اشاره به ابتدای خدمت خود در تصدی پست شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در آن هنگام نمی دانستم که چه چیزی را تحویل می گیرم و هرچه تلاش کردم در این حوزه چیزی متوجه نشدم. حتی یک برگه دو خطی از ارزیابی عملکرد وجود نداشت، لذا همان هنگام این عنوان در ذهن من بود که بحث انتقال دانش و توجه به شفافیت از ضرورت های یک مجموعه وسیع همچون شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. خداوند را شاکرم که امروز این توفیق را داریم که در مجموعه شهرداری سندی تحت عنوان سند تحویل و تحول آماده شده است است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز با حضور در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران سند تحویل و تحول را که اطراف آنچه که شهر پایتخت کشور عزی

شهردارتهران ادامه داد: امروز که می رویم، مشخص است که مجموعه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران چه چیزی هست. تهیه این سند کار مشکل بود و خیلی ها عنوان کردند این کار را نکن چراکه ممکن است بعضی از اشتباهات در آن وجود داشته باشد. ایرادی ندارد بی شک تهیه این سند بهتر از آن است که هیچ مستندی جهت ادامه کار شورا در دوره بعدی وجود نداشته باشد.

قالیباف تاکید کرد: پایه گذاری این اصل با هر هزینه ای جهت شهر یک ضرورت محسوب می شود لذا باید بدانیم که در ابتدای هر دوره چه چیزی را تحویل می گیریم. امروز این سند تقدیم ریاست شورای چهارم و اعضای این شورا قرار می گیرد و امیدواریم که در فرصتی این سند در اختیار خبرنگاران و مردم نیز قرار بگیرد.

تحویل سند «تحویل و تحول تهران» به چمران ، آخرین نطق قالیباف در شورای چهارم

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه با تمام وقت و ظرفیت در خدمت مردم خواهم بود، افزود: کمتر روزهایی در 12 سال گذشته بود که اذان صبح را در منزل بشنوم، همه با هم تلاش کردیم در تابستان شهر را بشوریم، در پاییز به درستی شهر را جارو کنیم و در زمستان سرد و برفی این شهر را پارو کنیم تا بتوانیم هر لحظه این شهر را جهت این مردم بهاری نگه داریم.

قالیباف تاکید کرد: اگر نقصانی وجود داشت ما را ببخشند. از مقام معظم رهبری که نگاه خاص ای به شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتند و هر لحظه به نفع مردم تصمیم گرفتند از جمله بوستان ولایت و بوستان یاس فاطمی که در اختیار مردم قرار گرفت، تقدیر و قدردانی می کنم. از رهنمودها و حمایت های همیشگی مقام معظم رهبری تقدیر می کنم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه از دولت های نهم، دهم، یازدهم و شوراهای دوره دوم، سوم و چهارم از نمایندگان مجلس در دوره های هفتم تا دهم، نیروهای آتش نشانی، تشکل های مردمی، پیمانکاران، علما و مراجع و آیات عظام، استانداران و فرمانداران، قرارگاه خاتم الانبیا و اعضای شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در دوره چهارم به صورت خاص تقدیر و قدردانی می کنم.

محمدباقر قالیباف شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر صحبت های خود سند تحویل و تحول را تقدیم رییس شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران کرد.

ایسنا

واژه های کلیدی: ایران | مدیریت | قالیباف | شهرداری | شورای اسلامی | محمدباقر قالیباف | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz